Koorilaul

KUIVAJÕE MEESKOOR

Kuivajõe meeskoori asutamisest on möödumas 60 aastat. Läbi aegade on koori koosseisus laulnud mehi nii koduvallast kui kaugematestki kohtadest. Kuivajõe mehed on oma hea häälekõla eest pälvinud kiidusõnu nii kohalikel kui vabariiklikel laulusündmustel. Täna on koosseis ansamblimõõtu – väike aga vapper. Kooris laulavad tavalised toredad meiekandi mehed, kelle jaoks on oluline laulmisest mõnu tunda ja heas seltskonnas “meeste asja” ajada.

Meeskoori juhendab Sandra Nikitin.

Lauluharjutused toimuvad esmaspäeviti kell 18.30 Kose-Uuemõisa Külakeskuses.

Kontakt: sandra.nikitin@gmail.com, tel. 55643882

Kui soov liituda, võta julgelt juhendajaga ühendust! Kuivajõe meeskoor ootab Sind!

NAISKOOR MEELIKA

Naiskoor Meelika on asutatud 1978. aastal Kose-Uuemõisas dirigent Viive Kübara poolt. Alates 2012. aastast on koori dirigendiks Teele Utt.

Koor on alates algusaastatest osalenud kõikidel üldlaulupidudel, üleriigilistel ja maakondlikel naiskooride laulupäevadel ning andnud kontserte nii Eestis kui piiri taga. 43. tegutsemisaasta jooksul on erinevatel konkursidel saavutatud mitmeid auhinnalisi kohti ning esinetud koos paljude toredate sõpruskooridega, kellest mitmega kestab koostöö tänaseni. Lisaks osaleb Naiskoor Meelika aktiivselt Kose valla kultuurielus. Oluliseimaks endapoolseks algatuseks peavad lauljad traditsioonilist heategevuskontserti, mille raames toetavad igal aastal abivajajaid erinevatest valdkondadest.

Kooris laulavad erinevas eas elurõõmsad naised, keda ühendab suur tahtmine laulda ning hea tulemuse nimel ka pingutada. Käesoleval hooajal ootab taaskord ees kontsertreis ning palju muud põnevat – oled oodatud ühinema!

Proovid toimuvad teisipäveiti 18.45 Kose-Uuemõisa Külakeskuses.

Kontakt: 

Koorivanem Eha Sepp, tel. 51 68 208 , ehasepp1@gmail.com 

Dirigent Teele Utt, naiskoormeelika@gmail.com

Tule laulma!